Pierwsze kwiaty wiosny

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Konkurs literacki - Moje nastroje

21 marca obchodzimy Światowy Dzień Poezji – Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży w Biłgoraju zorganizowała konkurs literacki dla uczniów szkół podstawowych pt. „Moje nastroje”.

Zadaniem  uczestników konkursu było napisanie wiersza, w którym można wyrazić  swoje emocje. W zależności od chwili, w której dany wiersz powstaje, może on być wyrazem buntu, nośnikiem wielkich idei, terapią na całe zło lub po prostu ukojeniem.

konkurs - zabawy na śniegu

Konkurs "Kocie Sprawki"

Wyniki konkursu plastycznego"Kocie Sprawki" zorganizowanego przez: Filię nr 1 dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju

Podsumowanie konkursu plastycznego "Portret Babci i Dziadka"

Uczestnicy konkursu narysowali swoich Dziadków w dniu ich święta. Do Filii nr 1 dla Dzieci i Młodzieży wpłynęło 48 prac.

Nagrodzono: Aleksandrę Kobel, Wiktorię Krzeszowiec, Nataniela Kałużę i Izbelę Dyjach. Wyróżnienia przyznano: Malwinie Szponar, Mai Łońskiej, Julii Skakuj, Maksymilianowi Kowal, Lenie Pudło i Alanowi Szuper.

Gratulujemy :)