Konkurs plastyczny "Mój przyjaciel z kartek książki"

W Filii Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży rozstrzygnięto konkurs plastyczny "Mój przyjaciel z kartek książki". Tematem konkursu było wykonanie portretu bohatera ulubionej książki, który "wyszedł" z niej, by spędzić jeden dzień z dzieckiem.

Do konkursu wpłynęło 17 prac.

Komisja nagrodziła: Alicję Buczek, Jakuba Dobrowolskiego, Piotra Kulika, Julię Różańską, Maję Smolak, Igora Więcława.

Gratulujemy!