Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami!

#challengeniebieskiemotyle2021 

Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami!

Filia nr 1 dla Dzieci i Młodzieży została nominowana do przekazania iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. To inicjatywa, która ma zwiększyć świadomość społeczną na temat autyzmu.

Do akcji nominowała bibliotekę klasa III ze Szkoły Podstawowej 

Nr 5  im. Księdza Jana Twardowskiego za co dziękujemy. 

Nasze nominacje wędrują do:

1. Grupy III Samorządowego Przedszkola Nr 1 w Biłgoraju

2. Biblioteki szkolnej w Szkole Podstawowej Nr 1 w Biłgoraju

3. Klasy I c w Szkole Podstawowej Nr 5.

Akcję zainicjował Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła w Jarosławiu. Jej celem jest poszerzanie świadomości na temat autyzmu przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Aby przekazać taką iskierkę przyjaźni wystarczy:

1. Ubrać się na niebiesko.

2. Wykonać pracę plastyczną np. odbić niebieskie ręce w kształcie motyla lub serca albo wykonać dowolną aktywność wg własnej inwencji twórczej z napisem: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI!

3. Zrobić zdjęcie lub nagrać film z tworzenia pracy i wstawić na swój profil na Facebook oraz przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. „taniec motyla”.

4. Nominować kolejne trzy osoby (może to być również grupa klasowa, oddział przedszkolny lub instytucja) i powiadomić je o tym.

5. Każda osoba włączająca się do akcji #challengeniebieskiemotyle2021 do publikowanego zdjęcia lub filmu dołącza skopiowany tekst, podając nominowane przez siebie osoby.

6. Na wykonanie zadania każdy nominowany otrzymuje 48 godzin.