Spotkania Spotkanie z Panią dr inż. Joannę Sarzyńską z Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej

17 kwietnia odbyło się spotkanie z panią dr inż. Joannę Sarzyńską z Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Biłgoraju pt. Współczesne uzależnienia młodzieży i ich wpływ na zachowanie i sposoby radzenia sobie z nimi. Zostało ono zorganizowane w ramach programu Możemy Ci Pomóc w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii prowadzonego przez MiPBP w Biłgoraju.
W spotkaniu wzięli udział uczniowie 7 klasy SP nr 1, którzy obejrzeli prezentację i wysłuchali prelekcji uczniowie otrzymali również gadżety promujące program.

Sobota nieczynne

Polub nas