Spotkania Uczniowie z gimnazjum w Soli w naszej bibliotece

Uczniowie z gimnazjum w Soli w naszej bibliotece

W zeszłym tygodniu do MiPBP w Biłgoraju zawitali gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Soli. Podczas lekcji bibliotecznej zapoznali się różnymi funkcjami jakie pełni biblioteka w naszym mieście. Oprócz wypożyczania książek można również skorzystać z darmowego dostępu do internetu, poczytać prasę lokalną i skorzystać ze zbiorów dotyczących naszego regionu. Uczniowie dowiedzieli się również jak zapisać się do naszej biblioteki oraz poznali możliwościami jakie daje korzystanie z systemu bibliotecznego MAK+.

Gimnazjaliści obejrzeli również najstarszą książkę, z rozporządzeniami prawnymi cesarza Józefa II Habsburskiego z 1784 roku. Na koniec wizyt nasi goście zajrzeli do wypożyczalni oraz magazynu zbiorów bibliotecznych.

Spotkania Uczniowie z gimnazjum w Soli w naszej bibliotece