Spotkania Spotkanie autorskie z Marcinem Wrońskim

Spotkanie autorskie z Marcinem Wrońskim

30 listopada 2016 r. o godz. 16.00 w czytelni naszej Biblioteki odbędzie się spotkanie z Marcinem Wrońskim – pisarzem, dramaturgiem i publicystą, autorem kryminałów retro o komisarzu Zydze Maciejewskim. Akcja tych kryminałów rozgrywa się w Lublinie i na Lubelszczyźnie w latach 20 – 50 XX w. Marcin Wroński jest zdobywcą wielu literackich nagród i wyróżnień m.in. Nagrody Wielkiego Kalibru przyznawanej przez Stowarzyszenie Miłośników Kryminałów i Sensacji oraz Instytut Książki za najlepszą polskojęzyczną powieść kryminalną lub sensacyjną, jest także zgłaszany do Paszportu “Polityki”. Spotkanie organizuje  Dyskusyjny Klub Książki w Biłgoraju przy wsparciu finansowym Instytutu Książki. Serdecznie zapraszamy.

Spotkania Spotkanie autorskie z Marcinem Wrońskim