Spotkania Wizyta przedszkolaków w Filii Nr 1

Wizyta przedszkolaków w Filii Nr 1

26 października dzieci z Samorządowego Przedszkola  Nr 1 z grup V,VII,IX wraz z nauczycielkami: Bożeną Kapką, Lucyną  Jaskułą i Ewą Tutką odwiedziły MiPBP Filię Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży. Przedszkolaki z zainteresowaniem zapoznały się z nowym dla nich miejscem – miejscem, gdzie „mieszka książka”. Kilkoro z nich, było wcześniej w bibliotece ze swoimi rodzicami, ale dla większości była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Najmłodsi   czytelnicy podczas wizyty dowiedzieli się, jak można zapisać się do biblioteki i korzystać z jej księgozbioru. Maluchy wysłuchały bajeczki  pt „Franklin i książka z biblioteki”, a następnie obejrzały książeczki. Przedszkolakom bardzo się spodobały kolorowe i bogato ilustrowane książki.

Spotkania Wizyta przedszkolaków w Filii Nr 1