Spotkania Wakacje w bibliotece 2015 - podsumowanie

Wakacje w bibliotece 2015 - podsumowanie

Dobiegły końca wakacyjne zajęcia zorganizowane  w Filii Nr 1dla Dzieci i Młodzieży. Inspiracją wakacyjnych spotkań była przyjaźń człowieka z psem. Głośne czytanie opowiadań – w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”, prowadziły do gorących dyskusji o milusińskich zwierzakach. Zwieńczeniem był konkurs plastyczny „Pies- najlepszy przyjaciel człowieka”. Chętnych nie brakowało do innych konkursów: „Wakacyjne wspomnienia”, „Moje marzenia”, „Wiersze Jana Brzechwy”.

Nasi czytelnicy dużo swojego wolnego czasu spędzali w bibliotece. Stałym punktem spotkań była czytelnia, a w niej gry edukacyjne  i zabawy komputerowe.
Sierpniowe spotkanie ze Stanisławą Dzikoń, opowiadającą o przepięknych trasach rowerowych i innych atrakcjach turystycznych naszego powiatu zachęciło naszych czytelników do aktywnie spędzanych ostatnich tygodni wakacji.
Zapraszamy do oglądania wystawy prac dzieci biorących udział w konkursach plastycznych.

Spotkania Wakacje w bibliotece 2015 - podsumowanie