Spotkania Spotkanie autorskie z Ewą Bordzań

Spotkanie autorskie z Ewą Bordzań

„Światłocienie” to tytuł tomiku poezji autorstwa Ewy Bordzań. 24 lutego w czytelni biblioteki odbyło się spotkanie autorskie z udziałem poetki promujące książkę.
Pani Ewa Bordzań urodziła się w Biłgoraju. Debiutowała w gazecie „Sito” w 1993 r. Była członkiem Biłgorajskiego Towarzystwa Literackiego oraz Biłgorajskiej Plejady Literackiej, laureatką Ogólnopolskich Konkursów Poetyckich „Przyroda jaką znam” i Turnieju Literackiego „O pazur Kycopirza”. W 2006 r. ukazał się jej pierwszy tomik poezji „Poszukiwanie zmierzchu”. Wiersze poetki zawierają także „Biłgorajskie Widnokręgi” - almanachy wydawane przez Biłgorajską Plejadę Literacką. W „Światłocieniach” czytelnik odnajdzie obrazy roztoczańskiej natury, ludowość postaci, ślady historii ujęte w formę sonetu czy wiersza stroficznego. W spotkaniu uczestniczyli przyjaciele i znajomi poetki, biłgorajskie środowisko literackie oraz członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Spotkania Spotkanie autorskie z Ewą Bordzań