Dary od „Szóstki” dla Biblioteki

Zbiory Regionalne naszej Biblioteki powiększyły się o materiały dotyczące działalności Biłgorajskiego Klubu Sportowego „Szóstka”. Dary w imieniu Andrzeja Jana Miazgi- założyciela i prezesa Klubu przekazał Andrzej Bogdan Miazga, dziennikarz Tygodnika Zamojskiego, piszący artykuły o Klubie i relacje z meczów „Szóstki” w latach 2000-2013. Wśród zbiorów znalazły się kroniki Klubu, dyplomy, artykuły prasowe, prace dyplomowe, dokumenty z pracy treningowej, zdjęcia. Za przekazane materiały Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Biłgoraju dziękuje Panu Andrzejowi Janowi Miazdze oraz Panu Andrzejowi Bogdanowi Miazdze. Zasilą one zbiory Biblioteki dotyczące historii sportu w Biłgoraju. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do korzystania z nich.

Sobota nieczynne

Polub nas