Konkurs Plastyczny

Zdajemy sobie sprawę, że bardzo brakuje Wam wyjścia do biblioteki, a najbardziej brakuje Wam obcowania z książkami. W tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji chcemy dać Wam namiastkę uczestnictwa w życiu biblioteki. Jak co roku 22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Chcemy zachęcić Was do uczczenia tego święta w zupełnie inny sposób.

Zdajemy sobie sprawę, że w chwili obecnej na budzącą się do życia  przyrodę możemy patrzeć jedynie przez okno lub przebywając na własnym balkonie.Ale od czego Drodzy Czytelnicy mamy wyobraźnię? Proponujemy Wam udział w konkursie plastycznym On-line. Zamanifestujmy swoją solidarność z Ziemią, która potrzebuje naszej pomocy. Jesteś mieszkańcem Ziemi – pokaż, że jesteś za nią odpowiedzialny! Szczegóły w regulaminie konkursu.

pobierz regulamin

pobierz załacznik 1 do regulaminu