Academika

academica

ACADEMICA - Cyfrowa Wypożyczalnia Publikacji Naukowych ( academica.edu.pl) - system wypożyczeń elektronicznych książek i czasopism, dostępny od września 2019 r. w naszej Bibliotece.

System ten umożliwia za pomocą terminala zlokalizowanego w czytelni, skorzystanie
z bogatych zasobów Biblioteki Narodowej (ponad 3 159 000 publikacji): podręczniki, monografie, czasopisma naukowe, lektury na olimpiady przedmiotowe, publikacje digitalizowane na podstawie sugestii użytkowników, zbiory POLONY.

Użytkownik rejestruje się na podstawie karty bibliotecznej lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Akademika umożliwia składanie rezerwacji, które gwarantują wyświetlenie publikacji na terminalu, po wcześniejszym zalogowaniu się w dogodnym dla siebie terminie.

Usługa jest całkowicie bezpłatna.
Zachęcamy do skorzystania z nowej oferty Biblioteki: czytelnia ul. T. Kościuszki 13.

Sobota nieczynne

Polub nas