Książka do zaczytania - Konkurs

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Biłgoraju zaprasza do wzięcia udziały w konkursie „Książka do zaczytania – konkurs na prezentację multimedialną promującą książki”
Konkurs adresowany jest do uczniów klas 6-8 biłgorajskich szkół podstawowych, którzy lubią czytać i chcą dzielić się swoją pasją czytelniczą z innymi. Prezentacja ma promować książki, po które sięga młodzież. Prace wykonane wg schematu dostępnego na stronie www.biblitekabilgoraj.pl należy nadsyłać od 4 listopada do 29 listopada na adres mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub do czytelni MiPBP ul. Kościuszki 13.

Regulamin i karta zgłoszeniowa będą dostępne w bibliotekach sieci MiPBP oraz do pobrania poniżej.

pobierz regulamin

pobierz karta zgłoszeniowa