"Mała książka - wielki człowiek"

Przyjdź z dzieckiem
do Filii nr 1 dla Dzieci i Młodzieży w Biłgoraju
i odbierz
Wyprawkę Czytelniczą w ramach projektu
„Mała książka – wielki człowiek”!
( dla dzieci urodzonych w latach 2013-2016 )

Są takie wydarzenia i rytuały w życiu dziecka, które nie tylko pozostają na długo w pamięci, ale mają też istotny wpływ na jego dorosłe życie.
Ważną rolę w kształtowaniu Małego Czytelnika odgrywa biblioteka: uczy go samodzielności, podejmowania pierwszych własnych wyborów, rozwija myślenie oraz nawyk czytania i pogłębiania wiedzy.

Od września 2019 r. w ponad 5200 bibliotekach w całej Polsce oraz w naszej Filii nr 1czeka już wyjątkowy prezent – Wyprawka Czytelnicza na dobry czytelniczy start, w której dzieci znajdą:Książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych.
Kartę Małego Czytelnika, za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego.
Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.
Udział projekcie jest całkowicie bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy.