„Biblioteka. Oczywiście” konkurs wiedzy o bibliotece

Z okazji zbliżającego się XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek zorganizowanego pod hasłem „Biblioteka. Oczywiście”, Miejska i Powiatowa Biblioteka w Biłgoraju zaprasza uczniów biłgorajskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie wiedzy o bibliotece. Konkurs trwać będzie od 5 kwietnia do 5 maja. Jego podsumowanie odbędzie się 12 maja. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, które chcą dowiedzieć się czegoś ciekawego o działalności MiPBP oraz chcą sprawdzić swoje umiejętności korzystania z katalogu on-line i wykazać się wiedzą o książkach. Kupon konkursowy oraz regulamin dostępne są w bibliotekach szkolnych, w sieci Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju oraz na stronie internetowej.

karta konkursowa

regulamin konkursu