Ferie 2017 w Filii Nr 1

Wzorem lat ubiegłych Filia dla Dzieci i Młodzieży zorganizowała w pierwszym tygodniu ferii zimowych zajęcia dla grup zorganizowanych zimowisk przy SP Nr 1 i SP Nr 5. Dzieci z uwagą słuchały opowiadania o misiu polarnym, który uczył się pływać. Następnie tworzyły piękne arktyczne prace z misiem w roli głównej. Rozwiązywały także krzyżówki, zgaduj – zgadule oraz rebusy.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z Arturem Kozakiem przedstawicielem firmy Pszczelarz Kozacki na temat „Życie pszczół”. Dzieci wysłuchały prelekcji, obejrzały film o pszczołach, zapoznały się ze sprzętem związanym z pozyskiwaniem miodu. Na zakończenie wzięły udział w konkursie wiedzy o pszczelarstwie, gdzie nagrodą był słodziutki miodzik.